یاداشتی برای سلفی و وهابی های آمریکایی صهیونیستی

شاید امروزه همه و خصوصا با تحولات سوریه این فتاوای شیطانی علمای سلفی -وهابی (زبان صهونیسم و آمریکا) را شنیده باشید البته چنین فتاوایی از نسل زنا زاده هایی چون معاویه و یزید بعید به نظر نمی رسد چرا که اگر به جز این بود بایستی شک میکردیم بنده خطاب به حمقاء و کسانی که پیرو این تخریبگرهای اسلام هستند عرض میکنم اگر واقعا حق باشماست چرا به همین زودی از کوره در میرید مثلا به زعم خودتان در یکجا نشستن و فتوا صادر کردن که فلانی نجس است -کشتن مباح است - زنان شیعیان بر شما حلال است کار شاقی میکنید؟ اگر شما حقید چرا رهبر ان و علمایتان با علمای شیعه در یک برنامه زنده مناظره نمیکنندتا حقانیتتان برای همه ثابت شود؟ شاید شما حق بودید و با این برنامه بر تعداد طرفدارانتان افزوده شد . آیا مگر شما نمی گوئید ما سلفی و پیرو پیامبر رحمت هستیم یا شما منظورتان از پیامبر حضرت محمد(ص) نیست و یا قرآن دیگری به غیر از قرآن مسلمانان میخوانید اگر واقعا مسلمانید اگر واقعا قران و پیامبر را قبول دارید آخر کجای تاریخ و قرآن نوشته شده پیامبر قبل از حرف زدن با هرکس و ارائه دلیل و منطق فتوا میداد و او را تکفیر کرده و سر میبرید ؟ شما کسانی هستید از نسل ابوسفیان زانی شما ازنسل معاویه و یزید زنا کار هستید که منطقشان مانند شما سلاح و سربریدن بود ولی شمایی که ما شیعیان و بلکه همه مسلمانان را کافر میدانید از نسل علی پسر عمو و داماد پیامبر هستیم که نادانانهایی مثل شما در مسجد و در محراب عبادت شهیدش کردند. اگر واقعا مردید بروید و فلسطین را آزاد کنید اگر واقعا غیرت دارید برید و نگذارید صهیونیسم جانی به نوامیس مسلمانان تجاوز کند آخر شما چگونه مسلمانی هستید که با دشمن قسم خورده اسلام و قرآن سازش میکنید و خود را کبریت بی خطر برای آنها معرفی میکنید اما خون و مال و آبروی کسانی را که قرآن و پیامبر و معاد و نماز و روزه و سایر احکام را قبول دارند به کفر متهم میکنید . شمایی که حزب الله لبنان و نصراله را کافر و شیطان میدانید آیا هیچ در مقابل آئینه ایستاده اید تا ببینید شبیه ترین مردم به شیطان شمائید یا حزب الله؟ اصلا تاریخچه خودتان را بررسی نموده اید که بنیان گذار ریشه شما  بدبختها کسی جز انگلیسی و آمریکا نبوده است؟ و مسلما اسلامی که دو پیامبر بنام انگلیس و آمریکا داشته باشد و قرآن آنها نیز پروتکلهای صهیونیسم باشد جز این انتظاری نمی رود.

شما میگوئید حزب الله و کسانی که به حکومت سوریه کمک کنند نجسند و کافر . لطفا بفرمائید این فتوای با آب طلا نوشته شده  رابر چه اساسی میدهید ؟ اگر منظور شما اینست که باید حکومت سوریه سرنگون شود و نباید به او کمک شود حرف شما بی منطق و غلط است حکومت سوریه جدا از اینکه چه مرام و آئینی دارد چندین سال است که به آرمان فلسطین وفادار بوده و ضمن کمک به مقاومت در برابر آمریکا و صهیونیسم خودش نیز از مقاومترین حکومتها در برابر صهیونیسم بوده است لکن شما زبان و بازوی قدرتمند اسرائیل شده اید و به دستور اربابانتان میخواهد حاشیه امن این حکومت غاصب را تامین نمائید هر چند با نفاق و دورویی باشد مسئله ی مهمی که در اینجا قابل توجه است این است که بلاخره باید حق و حقیقت روشن گردد که حق با کیست آیا بنا به ادعای خودتان شما حقّید؟ یا حقّ با ما و حزب الله است؟ و جواب این سئوال را نیز جز با مراجعه به کتاب و  سنت  نمیتوان داد،  و اگر به آنها نیز مراجعه کنیم مسلما پاسخ خواهند داد حق با کسی است که در برابر دشمن اسلام و قرآن بایستد.

 و حال در تعیین مصداق، شما با نفاق حزب الله و حکومت سوریه و شیعیان را کافر معرفی میکنید تا با عوض کردن صورت مسئله اینها را دشمن جلوه دهید و دشمنان را دوست، و مسلما این نیز برای شما از طرف اربابانتان دیکته شده است مگر شیعیان و حزب الله چیزی جز این میگویند که در برابر دشمن اسلام و قرآن باید ایستاد و مقاومت کرد و شما میگوئید باید در برابر خطر شیعه ( به اصطلاح هلال شیعه) ایستاد تا نابودشان کرد که این هم حتما و یقینا گفته بزرگان دین شما اسرائیل و آمریکاست  که جهت توجیه کارهی شیطانیتان از آن بهره میگیرید چرا که اصلا چنین چیزی وجود خارجی ندارد.

و امروز شما  ای اشباه الرجال ای مسلمان نماها زیاد به خودتان مغرور نشوید چرا که خداوند خودش وعده داده «وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَ اللَّهُ وَ اللَّهُ خَیْرُ الْماکِرینَ» و به راستی چنین است و بزودی مکر وحیله شما بوسیله خداوند برای همگان روشن خواهد شد.

/ 1 نظر / 29 بازدید
حمید

سلام اقا کاظم بزرگوار. خدا خیرت بده وبه کامل و جالب ساختی. ولی نتونستم فالهای کتب درسی پایه هارو دانلود کنم. کاش رو یه آپلود سنتر خوبتر میذاشتی تا بشه راحت دانلود کرد. پرشین گیگ یا پیکو فایل. خلاصه موفق به دانلود نشدم ولی بازم ممنون. در پناه حق