یاداشتی از مدیر وبلاگ- غیرت مسلمانی

احتمالا اگر به تازه گی گشتی در اینترنت زده باشد سرو صدای ساخت فیلمی با عنوان (حسن و حسین و معاویه ) را شنیده اید و نیز ازواکنش های علمای شیعه و سنی و خصوصا علمای شیعه مطلع شده اید این فیلم براساس یک روایت جعلی تاریخی ازشخصی معلوم الحال به نام عبداله بن سبا ساخته شده است کشور ساخت آن کویت میباشد.

اما بحث اصلی بر سر این مسئله است که ما مسلمانان چه شیعیان و چه اهل سنت همه مسلمانیم و همگی به نبوت حضرت رسول ایمان داشته و او را به عنوان آخرین فرستاده خداوند و ختم نبوت میدانیم ونیز این را نیز قبول داریم که ایشان دختری به نام حضرت فاطمه زهرا (س) داشتند و داماد حضرت پیامبر امام اول شیعیان حضرت علی (ع) میباشد و امام حسن و حسین علیهم السلام نوه های حضرت پیامبر بوده اند ونیز کسی نمیتواند خلاف ادعایی بر پاکی و ایمان این حضرات داشته باشد پس آیا ما مامور به حفظ احترام و شان خاندان نبوت نیستیم ؟ چطور میشود که در محله ایی پس از فوت فرد خوش نام و نیکوکاری مردم احترام و شان ویژه ایی را برای خانواده آن فرد قایل میشوند و خاندان پیامبر اسلام که رحمتا للعالمین است نباید شان و منزلت خاصی داشته باشد ؟

چطور است که پادشاهان و حاکمان و شاهزادگان سعودی که خود را خادم  خانه خدا میدانند و اجازه هیچ رفتاری غیر دون پادشاهان و دیکتاتورها را به کسی نمیدهند و بلکه مجازات سنگینی نیز برای او در نظر میگیرند و حال نباید منزلت اهل بیت پیامبر حفظ شود ؟ 

چطور است حاکمان سعودی با عمال آمریکا استکان در استکان زده و شرب خمر میکنند و یکی از اصلیترین اصول مسلم اسلام را نقض میکنند و حال همین آقایان به بهانه دفاع از اسلام و با عنوان تلبس الباطل بالحق می آیند و عده ایی را اجیر ساختن فیلمی در توهین به خاندان حضرت رسول میکنند نمیدانم آیا اینان همان بدعت گذاران و اصول شکنان نیستند که در زمان امام حسین نیز با همین لباس و تزویر و دفاع از اسلام به میدان آمدند و حال امروز با پوششی نو و در قالبی پیشرفته دراز دفاع آمریکا و اسرائیل میخواهند تیشه به ریشه اسلام بزنند به خدا سوگند این آقایان آنجا که نفع شخصیشان به خطر بیافتد حتی حاضر میشوند در خانه خدا و مسجد الحرام خون به را بیاندازند .

به خدا من نه فرد سیاسی هستم و نه میخواهم ادای سیاستمدارها را در بیاورم و بخواهم کسی را محکوم نمایم اما آن چه مرا وادار به نوشتن این متن نمود واکنش برخی از مسلمان نماها و خصوصا شیعه نماها به این فیلم بود که نمیدانم یا واقعا تاریخ را مطالعه نکرده اند و از حقیقت بی خبرند و یا قصد خاصی را دنبال میکنند اما آنچه مسلم است این آقایان و خانمها چیزی به نام غیرت دینی به گوششان نخورده است و وای به حال آن کسی که چنین وضعی داشته باشد چرا که حاضر خواهد شد دین و ایمان ظاهری اش را با هر چیزی معامله نماید از مایه گذاشتن خودش گرفته تا گشتن امام زمان .

مسلمانان از زمانی سیه بختی خود را امضا نمودند که همین غیرت دینیشان را از دست دادند و از همین روست که هرچه بر ماست از ماست.

اما ای کسانی که اسمتان را شیعه گذاشتید و اصولی را برای خود تعریف نموده اید آری درست فهمیدید این آقایان و خانمها برای مذهبشان اصول تعریف میکنند نه اینکه بر اساس اصول مذهب خود رفتار نمایند میگویند 

 این فیلم خیلی هم جالب است .

خوب چهره امام حسن و حسین (ع) را نشان بدهد چه اتفاقی می افتد

اصلا حکومت ایران با سازندگان این فیلم دشمنی دارد و منافع این آقایان را تهدید میکندو.....

خاک بر سر چنین منطقی خاک بر سر آن شیعه ایی که ذره ای تعصب منطقی ندارد آخر نمیدانم اینهانسبت به ناموس و خانواده خویش نیز همین قدر تعصب دارند؟

حسین جان تو حقیقتا مظلوم اول و آخر تاریخ هستی فدای مظلومیتت حسین جان حقیقتا چه سخت است که انسان مریدانی داشته باشد که راه را از چاه ندانند و خود را نیز عاقلترین و داناترین بدانند .

پس شما بگوئید آن کسی که سنگ دشمنان دین را به سینه میزند و به دفاع از یک تحریف و اجحاف تاریخی یک یهودی در مورد  پاکترین انسانها و امام خویش میپردازد چگونه میتواند ندای هل من ناصر ینصرنی حسین را در این غوغای زمانه بشنود.

التماس دعا 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 37 بازدید